eterio - Partner Twoich Danych

Serwery z oferty eterio to klasa niezawodnych urządzeń, które w optymalnych konfiguracjach stanowią wsparcie dla Twojego biznesu.
Tworzymy niezawodne rozwiązania serwerowe
Gromadzenie, analizowanie i przetwarzanie danych – to dziś podstawa prawie każdego biznesu
Kim jesteśmy?

Nasi specjaliści od ponad 20 lat dostarczają rozwiązania IT największym korporacjom, instytucjom publicznym, a także klientom indywidualnym. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję serwerów na ogólnopolską skalę oraz dostarczaliśmy pierwsze rozwiązania HPC na naszym rynku.

Co nas wyróżnia?

Słuchamy, doradzamy, pomagamy i… urządzamy na miarę potrzeb i możliwości budżetowych. Twój cel biznesowy jest dla nas wyznacznikiem działania. Dzięki temu możemy zrealizować najważniejszy cel naszej firmy – dostarczyć wydajne, niezawodne, spełniające najwyższe normy rozwiązania.

Nasza misja

Naszym żywiołem są nowe technologie… a misją jakość, przystępność, elastyczność, profesjonalizm w obsłudze firm i instytucji publicznych. Doradzamy i implementujemy rozwiązania, tak by pomóc w szybkim rozwoju i zapewnić bezpieczeństwo funkcjonowania firm i instytucji publicznych.

Nasze rozwiązania

Serwery z oferty eterio to klasa niezawodnych urządzeń, które w optymalnych konfiguracjach stanowią wsparcie dla Twojego biznesu.

Serwery

Podstawa każdej serwerowni, niezależnie od tego, czy dotyczą dużego centrum danych, czy niewielkiego oddziału firmy

Stacje Robocze

Niezastąpione elementy wyposażenia stanowisk pracy wykorzystujące potężną moc obliczeniową

Rozwiązania Storage

Rozwiązania Storage dla biznesu

Rozwiązania HPC

Systemy obliczeniowe o wysokiej wydajności

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalne wsparcie

Docenisz nasze zaangażowanie. Dzięki bezpłatnej analizie potrzeb, tworzymy indywidualną specyfikację wymagań, tak by konfiguracja rozwiązania optymalnie pokrywała rzeczywiste zapotrzebowanie.

Data Works

Bezpieczna i ciągła praca Twoich danych. Serwery z oferty eterio to klasa niezawodnych urządzeń, które w optymalnych konfiguracjach stanowią wsparcie dla Twojego biznesu. Duży wybór komponentów i optymalna kompletacja zestawów.

Elastyczność

Nasza oferta to najwyższej klasy rozwiązania. Jednak to elastyczność w podejściu do odpowiedzi na potrzeby Twojej firmy i procesów informatycznych sprawia, że możemy dostarczyć Ci idealny produkt.

Aktualności