Gromadzenie, analizowanie i przetwarzanie danych to dziś podstawa prawie każdego biznesu
Kim jesteśmy?

Nasi specjaliści od ponad 20 lat dostarczają rozwiązania IT największym korporacjom, instytucjom publicznym, a także klientom indywidualnym. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję serwerów na ogólnopolską skalę oraz dostarczaliśmy pierwsze rozwiązania HPC na naszym rynku.

Co nas wyróżnia?

Słuchamy, doradzamy, pomagamy i… urządzamy na miarę potrzeb i możliwości budżetowych. Twój cel biznesowy jest dla nas wyznacznikiem działania. Dzięki temu możemy zrealizować najważniejszy cel naszej firmy – dostarczyć wydajne, niezawodne, spełniające najwyższe normy rozwiązania.

Nasza misja

Naszym żywiołem są nowe technologie… a misją jakość, przystępność, elastyczność, profesjonalizm w obsłudze firm i instytucji publicznych. Doradzamy i implementujemy rozwiązania, tak by pomóc w szybkim rozwoju i zapewnić bezpieczeństwo funkcjonowania firm i instytucji publicznych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalne wsparcie

Docenisz nasze zaangażowanie. Dzięki bezpłatnej analizie potrzeb, tworzymy indywidualną specyfikację wymagań, tak by konfiguracja rozwiązania optymalnie pokrywała rzeczywiste zapotrzebowanie.

Data Works

Bezpieczna i ciągła praca Twoich danych. Serwery z oferty eterio to klasa niezawodnych urządzeń, które w optymalnych konfiguracjach stanowią wsparcie dla Twojego biznesu. Duży wybór komponentów i optymalna kompletacja zestawów.

Elastyczność

Nasza oferta to najwyższej klasy rozwiązania. Jednak to elastyczność w podejściu do odpowiedzi na potrzeby Twojej firmy i procesów informatycznych sprawia, że możemy dostarczyć Ci idealny produkt.

Jesteśmy posiadaczem tytułu „Gazeli Biznesu”, który przyznawany jest przez redakcję magazynu Puls Biznesu firmom z sektora MŚP, które wyróżniają się najbardziej dynamicznym rozwojem.